Novinky

Duzi E-Shop

Heliškola

Servis

- Montáž

- Seřízení

- Opravy

Prodej

- Cenové nabídky

- Duzi R5 Nova

- Aling T-Rex500 GF

- Aling T-Rex500 CF

- Aling T-Rex600

- Aling T-Rex600Pro

- MSH Protos

- Palivo

Kalendář Akcí

Downloads

Kontakt

[CNW:Counter]

Tento vysoce precizní celokovový vrtulník firmy DuziModell je vhodný pro všechny kategorie pilotů. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí, kvalitou, exkluzivním konstrukčním modulárním řešením a speciálním designem. Tento vrtulník je nejlepší ve své kategorii.

Tento vrtulník od firmy Align je dnes také mezi lidmi velmi rozšířený. Je vhodný pro trénink v hale nebo pro zimní období a koresponduje taktéž vysokým výkonem, stabilitou za velmi příjemné provozní náklady. Také je dobrá dostupnost náhradních dílů a pozitivní je i jejich cena.

Tento vrtulník od firmy Align je stejný jako verze GF akorát je vybaven laminátovou kabinou a uhlíkovými bočnicemi. Je vhodný pro trénink v hale nebo pro zimní období a koresponduje taktéž vysokým výkonem, stabilitou za velmi příjemné provozní náklady. Také je dobrá dostupnost náhradních dílů a pozitivní je i jejich cena. Je vhodný spíše pro náročnější piloty.

Tento vrtulník od firmy MSH je nový lehký vrtulník kategorie 500 s dobrou konstrukcí. Je vhodný pro trénink v hale nebo pro zimní období a koresponduje opět vysokým výkonem a nízkou letovou hmotností, stabilitou za velmi příjemné provozní náklady. Také je dobrá dostupnost náhradních dílů a pozitivní je i cena tohoto vrtulníku. V pohodě zvládá i nejnáročnější 3D létání.

Tento vrtulník od firmy Align je dnes mezi lidmi velmi rozšířený. Je vhodný pro trénink a koresponduje vysokým výkonem, stabilitou za velmi příjemné provozní náklady. Také je dobrá dostupnost náhradních dílů a pozitivní je i jejich cena. Je vhodný jak pro začínající tak pro pokročilé 3D piloty.

Tato "Pro" verze je vybavena některými tuningovými díly jako jsou např. uhlíkové bočnice. Také se od standartní verze liší kardanovým náhonem vrtulky, který je přínosem např. v autorotacích. Pro začátky není moc vhodný díky náchylným převodům kardanu. Vrtulník spíše využijí pokročilí a 3D piloti.

Připravujeme...

 

Copyright DuziModell © 2008. All rights reserved