Toto balení obsahuje:

- kovová bočnice (L)

- kovová bočnice (R)

- skříň převodovky

- držák trubky

- hřídel vrtulky

- kovová řemenice 9 zubů

- 2x ložisko MR105ZZ (5x10x4mm)

- 2x šroub M2x5

- 1x šroub M3x8

- 2x šroub M3x10

- 6x šroub M3x6

- 2x speciální podložka M3x8x2



- Zavřít -